Redfall niczym Fallout 76? Bethesda może mieć w planach zamiar naprawienia gry

Redfall

Debiutujący niespełna pół roku temu Redfall nie miał łatwego startu. Gracze najczęściej krytykowali optymalizację, pusty i nudny świat, zły balans postaci czy niezbyt zaawansowaną sztuczną inteligencję przeciwników. Problemy znalazły odzwierciedlenie w recenzjach – średnia ocen w serwisie Metactritic wynosi zaledwie 56/100 punktów. Mimo to najnowsze doniesienia sugerują chęć naprawienia tytułu przez Bethesdę.

Redfall nie został spisany na straty. Bethesda może naprawić tytuł w przyszłości

Redfall – zwiastun premiery

Jez Corden z portalu Windows Central w najnowszym odcinku swojego podcastu podzielił się interesującymi informacjami na temat przyszłości Redfall. Według Cordena wydawca gry może zastanawiać się nad dalszym wsparciem i ulepszaniem tytułu w kolejnych aktualizacjach.

Słyszałem rozmowy niektórych ludzi z Bethesdy na tegorocznych gamingowych targach w Los Angeles. Dyskutowali na temat wspierania gry [Redfall] przez następne lata, aby dać jej „szansę na odkupienie” i tym podobne rzeczy.

Jez Corden

Te doniesienia są zaskakujące, w szczególności, gdy pod uwagę weźmiemy niską popularność Redfall wśród graczy. Niespełna trzy tygodnie temu pisaliśmy, że użytkownicy Steam mają problemy z zapełnieniem czteroosobowego lobby. W obliczu tak fatalnych statystyk należy liczyć się z możliwością realizacji czarnego scenariusza, czyli rezygnacji z dalszego wspierania tytułu.

Warto przypomnieć, że najnowsza aktualizacja Redfall wprowadziła na konsolach długo wyczekiwany tryb 60 FPS. Oprócz tego poprawiono niektóre błędy graficzne, uprawniono sterowanie, a także ulepszono sztuczną inteligencję wrogów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.