Remnant 2 pozwoli na wspólną zabawę graczom PS5 i XSX|S? Trwają „aktywne” prace nad oczekiwaną funkcją

Remnant 2 crossplay

Remnant 2 może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży, a sukces gry przekroczył oczekiwania wydawcy. Gunfire Games najwyraźniej nie zamierza jednak spoczywać na laurach. Okazuje się bowiem, że deweloperzy pracują nad wprowadzeniem funkcji, której obecność z pewnością ucieszy wielu graczy.

Twórcy Remnant 2 pracują nad wprowadzeniem do gry funkcji crossplay

Remnant 2 – zwiastun premierowy

Gunfire Games wzięli udział w sesji AMA na forum Reddit. Jeden z graczy postanowił skorzystać z okazji i dowiedzieć się, czy Remnant 2 doczeka się w przyszłości funkcji crossplay. Na pytanie fana odpowiedział David Adams, czyli szef wspomnianego zespołu, a przekazane informacje napawają optymizmem.

Deweloper przyznał bowiem, że twórcy „aktywnie” pracują nad wzbogaceniem Remnant 2 o crossplay. Adams podkreślił jednak, że „istnieją problemy z różnymi platformami” oraz ich wymaganiami, których spełnienie jest niezbędne do umożliwienia rozgrywki międzyplatformowej. Pozostaje mieć nadzieję, że Gunfire Games dopnie swego i doda wspomnianą funkcję do swojej produkcji.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Remnant 2

Na koniec warto przypomnieć, że Remnant 2 dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszą recenzją najnowszej produkcji studia Gunfire Games.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.