Zwiastun pierwszego DLC do Remnant 2 zapowiada mroczną historię! Znamy datę premiery The Awakened King

remnant 2 the awakened king

W lipcu tego roku Remnant 2 odnotował świetny start na platformie Steam. W ciągu tygodnia od premiery produkcja sprzedała się w liczbie ponad miliona egzemplarzy, co przerosło oczekiwania twórców i stanowiło niemały sukces. Teraz studio Gunfire Games podzieliło się zwiastunem oraz datą premiery pierwszego dodatku The Awakened King.

Zwiastun i data premiery Remnant 2 The Awakaned King

Zwiastun The Awakened King – DLC do Remnant 2

Hitowy Remnant 2 niebawem doczeka się pierwszego DLC. Data premiery The Awakened King zaplanowana jest na 14 listopada 2023 roku. Jak możemy zauważyć na udostępnionym przez twórców zwiastunie, historia zapowiada się na niezwykle mroczną i klimatyczną.

Na oficjalnej stronie gry zostały także podane dodatkowe informacje dotyczące dodatku. Gracze będą mogli cieszyć się między innymi nową fabułą, lochami i obszarami. Do produkcji trafi także nowy archetyp postaci – rytualista – który specjalizuje się w wykorzystywaniu negatywnych statusów. Pojawią się także nowi bossowie, bronie, modyfikacje, pierścienie i amulety.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Pierwsze DLC do Remnant 2 o nazwie The Awakened King zostało wycenione na 9,99 dolarów, czyli około 42 złote. Warto zaznaczyć, że osoby posiadające edycję Ultimate otrzymają darmowy dostęp do rozszerzenia. Jeszcze raz przypomnijmy, że dodatek zadebiutuje 14 listopada 2023.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.