Resident Evil 4 Remake z kolejnym, 12-minutowym gameplayem. Gracze mogą zapoznać się z 5 rozdziałem gry

Resident Evil 4 Remake

Premiera Resident Evil 4 Remake tuż za rogiem, więc nic dziwnego, że możemy poznać coraz więcej fragmentów z rozgrywki. Jednym z nich jest udostępniony przed chwilą 12-minutowy gameplay, który odsłania 5 rozdział fabuły gry. Wydaje się, że ta wiernie dotrzyma ducha oryginałowi.

Resident Evil 4 Remake na 12-minutowym gameplayu

Gameplay Resident Evil 4 Remake

Udostępniony przed chwilą 12-minutowy gameplay z Resident Evil 4 Remake pozwala nam na rzucenie okiem na 5 rozdział produkcji. Materiał został przygotowany przez redakcję Game Informer, dzięki której mogliśmy dziś już poznać jednego z nowych przeciwników dodanych do gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oglądając zapisy z rozgrywki i znając wcześniejsze podejście Capcomu do odnawiania swoich hitów sprzed lat możemy mieć nadzieję, że Resident Evil 4 Remake okaże się kolejną udaną produkcją studia. Z całą pewnością liczy na to ogromna baza fanów całej serii legendarnych horrorów.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje już 24 marca 2023 roku. Tytuł ten pojawi się na PC, PS4, PS5 i Xboxie Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.