Resident Evil 4 Remake z kolejnym, 12-minutowym gameplayem. Gracze mogą zapoznać się z 5 rozdziałem gry

Resident Evil 4 Remake

Premiera Resident Evil 4 Remake tuż za rogiem, więc nic dziwnego, że możemy poznać coraz więcej fragmentów z rozgrywki. Jednym z nich jest udostępniony przed chwilą 12-minutowy gameplay, który odsłania 5 rozdział fabuły gry. Wydaje się, że ta wiernie dotrzyma ducha oryginałowi.

REKLAMA

Resident Evil 4 Remake na 12-minutowym gameplayu

Gameplay Resident Evil 4 Remake

Udostępniony przed chwilą 12-minutowy gameplay z Resident Evil 4 Remake pozwala nam na rzucenie okiem na 5 rozdział produkcji. Materiał został przygotowany przez redakcję Game Informer, dzięki której mogliśmy dziś już poznać jednego z nowych przeciwników dodanych do gry.

Oglądając zapisy z rozgrywki i znając wcześniejsze podejście Capcomu do odnawiania swoich hitów sprzed lat możemy mieć nadzieję, że Resident Evil 4 Remake okaże się kolejną udaną produkcją studia. Z całą pewnością liczy na to ogromna baza fanów całej serii legendarnych horrorów.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje już 24 marca 2023 roku. Tytuł ten pojawi się na PC, PS4, PS5 i Xboxie Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać