Resident Evil 4 Remake otrzyma lepszy deszcz. Capcom reaguje na negatywne opinie graczy i obiecuje zmiany

Resident Evil 4 Remake

W przyszłym tygodniu w sieci powinny pojawić się pierwsze recenzje Resident Evil 4 Remake. Okazuje się jednak, że to nie koniec dobrych wiadomości związanych ze wspomnianą produkcją. Jakiś czas temu gracze narzekali bowiem, że deszcz w odświeżonej wersji hitu z 2005 roku nie prezentuje się najlepiej. Na szczęście wspomniany element zostanie poprawiony.

Premierowa aktualizacja Resident Evil 4 Remake poprawi wygląd deszczu

Resident Evil 4 Remake – gameplay

Jakiś czas temu redakcja Game Informer opublikowała kilka fragmentów rozgrywki z Resident Evil 4 Remake. Wówczas spora część graczy zwróciła uwagę na deszcz, który – zdaniem użytkowników – znacząco odstawał od reszty oprawy wizualnej. Fani narzekali na wspomniany element w wielu miejscach. Nic więc dziwnego, że sytuacja została zauważona przez Capcom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Yoshiaki Hirabayashi – producent Resident Evil 4 Remake – przyznał w rozmowie z Press Start, że twórcy widzieli narzekania graczy na wspomniany wyżej efekt pogodowy. Fani mogą jednak spać spokojnie. Deweloper zapewnił bowiem, że wygląd deszczu zostanie poprawiony dzięki premierowej aktualizacji.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Resident Evil 4 Remake zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Odświeżona wersja hitu z 2005 roku zadebiutuje na wymienionych platformach już 24 marca. Warto także dodać, że dziś wieczorem odbędzie się natomiast pokaz Capcom Spotlight, na którym zaprezentowane zostaną nowe materiały i informacje związane ze wspomnianą produkcją.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.