Wiemy, kiedy spadnie embargo na recenzje Resident Evil 4 Remake. Capcom nie obawia się opinii mediów

Resident Evil 4 Remake Luis Serra

Już jutro – 9 marca – odbędzie się Capcom Spotlight Showcase, na którym gracze otrzymają m.in. nowe szczegóły i materiały z Resident Evil 4 Remake. Wiele wskazuje również na to, że Capcom jest pewny sukcesu swojej produkcji. Recenzje odświeżonej wersji hitu z 2005 roku trafią bowiem do sieci na długo przed premierą wspomnianego tytułu.

Recenzje Resident Evil 4 Remake trafią do sieci już w przyszłym tygodniu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis Metacritic recenzje Resident Evil 4 Remake zostaną opublikowane pod koniec przyszłego tygodnia. Gracze będą mieli więc aż tydzień na zapoznanie się z opiniami branżowych mediów, które z pewnością pomogą niezdecydowanym w podjęciu odpowiedniej decyzji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Podczas ostatniego pokazu State of Play firma Capcom poinformowała również, że Resident Evil 4 Remake doczeka się wersji demonstracyjnej. Niewykluczone, że rzeczone demo zostanie udostępnione już jutro po wspomnianym na początku wiadomości pokazie Capcom Spotlight.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 24 marca. Warto dodać, że Capcom umożliwił już opcję wcześniejszego pobierania gry użytkownikom konsol Microsoftu.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.