Demo Resident Evil 4 Remake już dostępne! Capcom zaprasza do zagrania w odświeżony horror

Resident Evil 4 Remake

Już za równe dwa tygodnie fani horrorów będą mogli w pełni zanurzyć w całkowicie odświeżonym doświadczeniu płynącym z rozgrywki w Resident Evil 4 Remake. Do tej pory otrzymaliśmy szereg konkretnych materiałów prezentujących jakich zmian doczekała się przygoda Leona S. Kennedy’ego. Teraz zaś Capcom uraczył fanów długo wyczekiwaną wersją demo swojego najnowszego dzieła.

REKLAMA

Resident Evil 4 Remake z wersją demo na PC, Xbox i PlayStation

Resident Evil 4 Remake – trailer

Zmian jakie doświadczą gracze Resident 4 Remake jest naprawdę sporo; dość w tej materii powiedzieć, że porównując odświeżone wydanie, zauważyć można od razu wiele nowych lokacji, które nie znalazły się w oryginalnej edycji gry. Dzięki temu eksploracja i odkrywanie kolejnych zakamarków terenu stanie się jeszcze ciekawsze.

Ponadto Capcom zadbał o uwspółcześnienie niektórych mechanik oraz poprawienie rzeczy, które w pierwowzorze nie do końca działały jak potrzebna. Dobrym tego przykładem jest postać Ashley Graham, która — według deweloperów — w remake’u będzie bardziej imitować prawdziwego towarzysza, niż być „dodatkowym paskiem zdrowia do niańczenia”.

Resident Evil 4 Remake – trailer

Wiele z opisanych gracze mogą doświadczyć właśnie w udostępnionej przez Capcom wersji demo, która dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych za darmo na następujących platformach:

Przeczytaj też: Gry z otwartym światem

Nie ma co ukrywać, że wersja demo na pewno przyciągnie uwagę wielu fanów horrorowych przygód oczekujących tego debiutu. Pełna wersja Resident Evil 4 Remake trafi do sprzedaży już 24 marca 2023 roku i dostępna będzie na PC, PS4, PS5 oraz Xbox Series X|S. Użytkownicy blaszaków mogą także zapoznać się wymaganiami sprzętowymi koniecznymi, aby rozpocząć zabawę z tym tytułem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!