Return to Castle Wolfenstein i 2 inne klasyki od Bethesdy do przetestowania za darmo

Return to Castle Wolfenstein

W kwietniu udostępniono za darmo Wolfenstein: Enemy Territory i dwa inne klasyki od Bethesdy. Dzisiaj sytuacja jest podobna, choć tym razem trzy stare gry można tylko przetestować przez ograniczony czas. Niemniej to też klasyki, a pasjonatów retro nie brakuje.

REKLAMA

Return to Castle Wolfenstein do sprawdzenia za darmo, ale to nie wszystko

Gameplay z Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein, An Elder Scrolls Legend: Battlespire oraz The Elder Scrolls Adventures: Redguard można aktualnie sprawdzać zupełnie za darmo w ramach programu Xbox Insider. Aby wziąć udział w testach, w pierwszej kolejności należy zainstalować na swoim komputerze aplikację Xbox Insider Hub. Potem wystarczy już tylko zalogować się w aplikacji, zaakceptować regulamin i przejść do zakładki „Wersje zapoznawcze”. Właśnie stamtąd ściągniemy wspomniane produkcje.

Przeczytaj też: Valorant — rangi

Gry można ogrywać bezpłatnie do 11 sierpnia — po tym terminie już ich nie uruchomimy. O ile Elder Scrollsy już mocno nie pasują do dzisiejszych czasów, tak Return to Castle Wolfenstein wciąż trzyma się nieźle mimo premiery w 2001 roku. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!