Returnal na PC potwierdzone! Premiera gry na komputerach to tylko kwestia czasu

Returnal Selene

O Returnal na PC informowaliśmy już od dawna, lecz dotychczas tylko w formie plotek; najpierw grę odnaleziono w bazie danych Steam, potem do Sieci wyciekły ustawienia graficzne wydania na komputery. Dla odmiany teraz możemy ze stuprocentową pewnością powiedzieć, iż premiera Returnal na PC to tylko kwestia czasu. Mamy potwierdzenie, że port faktycznie powstaje!

Mamy potwierdzenie Returnal na PC. Premiera wkrótce?

Returnal PC Steam baza danych
Returnal na PC odnaleziony w bazie danych Steam

W bazie Steam DB już kilka miesięcy temu pojawiła się tajemnicza pozycja o nazwie kodowej „Oregon”, która wydawała się pecetową wersją Returnal. Teraz jednak wzmianka w bazie danych została zaktualizowana i już mamy do czynienia z pełnoprawną nazwą gry, czyli Returnal. To jednoznacznie wskazuje, że premiera roguelike’a studia Housemarque na pecetach to tylko kwestia czasu.

Przeczytaj też: Najlepsze pady do telefonu

Nie mamy jeszcze oficjalnej zapowiedzi premiery Returnal na PC, ale zapewne doczekamy się jej w najbliższych dniach lub tygodniach. Wszyscy, którzy od samego początku chcieli sprawdzić przygodę Selene, ale nie mogli tego zrobić z uwagi na brak PS5, z pewnością się ucieszą. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak czekać na więcej informacji i konkretną datę premiery Returnal na PC. Na debiut raczej długo już nie poczekamy!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z