Returnal na PC potwierdzone! Premiera gry na komputerach to tylko kwestia czasu

Returnal Selene

O Returnal na PC informowaliśmy już od dawna, lecz dotychczas tylko w formie plotek; najpierw grę odnaleziono w bazie danych Steam, potem do Sieci wyciekły ustawienia graficzne wydania na komputery. Dla odmiany teraz możemy ze stuprocentową pewnością powiedzieć, iż premiera Returnal na PC to tylko kwestia czasu. Mamy potwierdzenie, że port faktycznie powstaje!

Mamy potwierdzenie Returnal na PC. Premiera wkrótce?

Returnal PC Steam baza danych
Returnal na PC odnaleziony w bazie danych Steam

W bazie Steam DB już kilka miesięcy temu pojawiła się tajemnicza pozycja o nazwie kodowej „Oregon”, która wydawała się pecetową wersją Returnal. Teraz jednak wzmianka w bazie danych została zaktualizowana i już mamy do czynienia z pełnoprawną nazwą gry, czyli Returnal. To jednoznacznie wskazuje, że premiera roguelike’a studia Housemarque na pecetach to tylko kwestia czasu.

Przeczytaj też: Najlepsze pady do telefonu

Nie mamy jeszcze oficjalnej zapowiedzi premiery Returnal na PC, ale zapewne doczekamy się jej w najbliższych dniach lub tygodniach. Wszyscy, którzy od samego początku chcieli sprawdzić przygodę Selene, ale nie mogli tego zrobić z uwagi na brak PS5, z pewnością się ucieszą. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak czekać na więcej informacji i konkretną datę premiery Returnal na PC. Na debiut raczej długo już nie poczekamy!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.