Do RoboCop Rogue City trafi wyczekiwana funkcja! Twórcy słuchają graczy i zapowiadają nową opcję

RoboCop: Rogue City

RoboCop Rogue City od polskiego studia Teyon osiągnęło spory sukces, o czym jakiś czas temu informował nas wydawca gry, Nacon. Ponadto eksperci z Digital Foundry bardzo wysoko ocenili jakość oprawy graficznej, co również może przyciągać wielu graczy. Jak się jednak okazuje, fanom brakowało jednej z funkcji, w związku z czym twórcy postanowili zareagować i zapowiedzieć wprowadzenie do gry tej wyczekiwanej opcji.

RoboCop Rogue City z trybem Nowa Gra Plus w nadchodzących tygodniach

Choć RoboCop Rogue City spotkało się z mieszanym odbiorem krytyków, na Steamie produkcja może pochwalić się rewelacyjną oceną – 93% z ponad 5 tysięcy wystawionych opinii jest pozytywnych. Wygląda również na to, że gracze chcieliby więcej czasu spędzić przy tytule, w związku z czym zaczęły pojawiać się prośby o dodanie lubianej funkcji, która umożliwia przedłużenie rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na platformie X pojawił się zatem wpis, w którym to twórcy zapewniają, że słuchają swoich fanów i w nadchodzących tygodniach możemy spodziewać się wprowadzenia do RoboCop Rogue City trybu Nowa Gra Plus. Nie poznaliśmy jednak szczegółowych informacji dotyczących tego tematu, zatem pozostaje nam cierpliwie oczekiwać na kolejny komunikat od deweloperów.

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że RoboCop Rogue City zadebiutowało na rynku 2 listopada 2023 roku. Produkcja polskiego studia Teyon jest dostępna na PC oraz na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.