Nowy zwiastun polskiego RoboCop Rogue City z elementami RPG! Wybory gracza będą miały znaczenie

robocop rogue city

Niedawno mogliśmy zapoznać się między innymi z ceną oraz wymaganiami sprzętowymi RoboCop Rogue City. Twórcy udostępnili również graczom wersję demo, dzięki czemu polską produkcję można przetestować za darmo. Tym razem możemy rzucić okiem na nowy zwiastun gry, który skupia się na jej RPG-owej stronie.

RoboCop Rogue City na nowym zwiastunie skupia się na RPG-owej stronie gry

Zwiastun RoboCop Rogue City

Właśnie pojawił się kolejny zwiastun RoboCop Rogue City, tym razem koncentrujący się wokół elementów RPG. Materiał prezentuje między innymi drzewko umiejętności, mechanikę śledztwa opartą na zbieraniu dowodów, a także scenki dialogowe, które pozwolą podejmować decyzje wpływające na rozwój akcji.

Trzeba przyznać, że wszystko prezentuje się niezwykle przejrzyście i jasno – interfejs nie powinien sprawiać większych problemów. Jednak aby samemu przekonać się, czy produkcja przypadnie nam do gustu, warto wypróbować wersję demonstracyjną dostępną na platformie Steam.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Na koniec przypominamy, że RoboCop Rogue City pojawi się na rynku już 2 listopada 2023 roku. Polską grę będziemy mogli cieszyć się na PC oraz na konsolach PS5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.