RoboCop: Rogue City na widowiskowym zwiastunie! Teyon prezentuje walkę z bossem i nie tylko

RoboCop: Rogue City

Wersja demo RoboCop: Rogue City cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników komputerów osobistych. Tymczasem premiera wspomnianej produkcji zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że studio Teyon postanowiło skorzystać z okazji i na wczorajszym Xbox Partner Preview zaprezentowało nowy zwiastun FPS-a, który zabierze graczy do retrofuturystycznego Detroit.

RoboCop: Rogue City na Xbox Partner Preview. Gameplay trailer pokazuje starcie z bossem i nie tylko

RoboCop: Rogue City – gameplay trailer z Xbox Partner Preview

Powyższy zwiastun RoboCop: Rogue City skupia się na zagrożeniach, z którymi gracze będą musieli mierzyć się w trakcie rozgrywki. W nadchodzącej produkcji studia Teyon użytkownicy stawią czoła nie tylko szeregowym oponentom, ale również nieco potężniejszym przeciwnikom. Na końcu materiału pokazano bowiem starcie z jednym z bossów.

Jak możecie zauważyć, najnowszy zwiastun RoboCop: Rogue City skupia się przede wszystkim na walce. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie rozgrywki gracze będą mogli korzystać z potężnego pistoletu Auto-9, a także z 20 innych dostępnych broni. W eliminowaniu poszczególnych celów pomocne okażą się również cybernetyczne zdolności bohatera oraz jego nadludzka siła.

Zobacz też: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

RoboCop: Rogue City zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 2 listopada, czyli dokładnie za tydzień. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się również wymagania sprzętowej nowej produkcji studia Teyon, a także zwiastun prezentujący elementy RPG.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.