Rockstar Games podobno szykuje wielką prezentację – zobaczymy GTA 6, Bully 2, a może RDR Remake?

GTA 6

Rockstar Games niezbyt chętnie dzieli się jakimikolwiek informacjami nt. swoich nowych projektów. Wiadomo już, że GTA 6 powstaje, ale pod znakiem zapytania stoi np. remake pierwszego Red Dead Redemption czy kolejna odsłona marki Bully. Bardzo możliwe, że któryś z rzeczonych projektów zostanie przedstawiony przez deweloperów – i to już niebawem.

GTA 6 lub coś innego od Rockstar Games może zostać zaprezentowane niebawem

Chris Klippel, bardzo znany wśród społeczności Rockstar Games informator oznajmił, że amerykańska firma szykuje się do prezentacji, podczas której zostanie ujawniony ich nowy projekt. Insider stwierdził, że nie wie dokładnie, jaka gra otrzyma swoje „pięć minut”, a także kiedy wspomniane wydarzenie miałoby mieć miejsce, ale „może to nastąpić stosunkowo szybko”.

Sprawdź także: Prawdopodobna oferta PS Plus czerwiec 2022

Rockstar Games niejednokrotnie nawiązywał współpracę z Sony, a przypomnijmy, że już jutro w nocy z czwartku na piątek odbędzie się czerwcowe State of Play, które skupi się na produkcjach od firm zewnętrznych. Twórcy konsol PlayStation bardzo pozytywnie zaskoczyliby swoją społeczność, gdyby podczas imprezy ukazano nowy projekt Rockstar Games.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia