GTA 6 może dostać od Rockstara nową platformę! Studio wprowadziło zmiany na oficjalnej stronie

rockstar social club gta 5

Kilkanaście dni temu dostaliśmy pierwszy prawdziwy konkret dotyczący GTA 6. Rockstar Games zapowiedziało wówczas, że na początku grudnia zobaczymy pierwszy trailer produkcji. Wiele wskazuje na to, że twórcy szykują się już do tego wydarzenia, wprowadzając na oficjalnej stronie internetowej przykuwające uwagę zmiany w zakresie platformy Social Club.

Rockstar wprowadza zmiany na oficjalnej stronie internetowej. Social Club zastąpiony przez Rockstar Games Platform

Jak zauważył jeden z użytkowników platformy X, na oficjalnej stronie Rockstar Games zaszły pewne zmiany. Insider dostarczający regularnie newsów na temat poczynań firmy, zwrócił uwagę na możliwe odejście od nazwy Rockstar Games Social Club na rzecz nowej platformy. Wzmianki o Social Club zostały bowiem zastąpione nazwą Rockstar Games Platform.

Ponadto ze strony zniknęło logo Social Club i zostało zastąpione logiem Rockstar Games. Wiele wskazuje więc na to, że wraz z premierą GTA 6 możemy doczekać się uruchomienia nowej platformy, która będzie zrzeszać społeczność graczy. W ramach przypomnienia funkcje, jakie spełniał Social Club, to między innymi możliwość śledzenia postępów w grach czy dostęp do rozgrywki online.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Na koniec przypomnijmy, że pierwszy trailer GTA 6 mamy zobaczyć na początku grudnia tego roku. Działania Rockstar Games związane z wprowadzaniem zmian na oficjalnej stronie internetowej mogą mieć już pewien związek z przygotowaniami studia do wielkiego ogłoszenia.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.