Roller Champions ledwo dyszy? Ubisoft ma niebawem „usunąć” grę, która została wydana 2 miesiące temu

Roller Champions

Równe dwa miesiące temu zadebiutowało na rynku Roller Champions. Sieciowa, darmowa produkcja została oznaczona mianem „Ubisoft Original”, a więc jako nowa marka, która miała skraść serca graczy. Tak się jednak nie stało, o ile wsłuchamy się w kolejne nowinki przedstawione przez renomowanego insidera.

REKLAMA

Roller Champions może zniknąć z rynku w następnych tygodniach

Podcast Xbox Era

W trakcie najnowszego podcastu Xbox Era mającego miejsce w miniony weekend Jeff Grubb stwierdził, że Roller Champions powinien zostać „usunięty” po trzecim sezonie rozgrywek. Dokładnych powodów takiego obrotu spraw nie znamy, sam Ubisoft nie skomentował do tej pory tychże doniesień, ale patrząc na ogólnie dostępne statystyki, możemy zauważyć, że darmowa gra sieciowa cieszy się bardzo niskim zainteresowaniem. Na wyszukanie graczy do meczu trzeba czekać nawet kilka minut, a Roller Champions na Twitchu oglądało przez ostatnią dobę mniej niż 100 osób.

Sprawdź też: Komendy CS:GO

Zamknięcie serwerów w owej produkcji byłoby kolejnym fiaskiem Ubisoftu po Hyper Scape. Francuska firma zdecydowanie nie radzi sobie z przygotowaniem ciekawych tytułów multiplayer, czego idealnym potwierdzeniem jest również skasowanie battle royale’a Ghost Recon Frontline, o czym niedawno poinformowali sami przedstawciele ekipy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!