Saints Row zaktualizowane o „Świetlaną Przyszłość”. Nowy patch naprawia ponad 200 różnych błędów

Saints Row

Daleko było Saints Row do idealnej premiery. Szef Embracer Group wydawał się co prawda zadowolony ze sprzedaży gry, ale jej jakość pozostawiała wiele do życzenia. Głównym zarzutem w kierunku nowej produkcji Deep Silver była ogromna liczba błędów, nad czym cały czas pracują twórcy.

Potężna aktualizacja Saints Row

Saints Row
Saints Row

Do Saints Row trafiła właśnie aktualizacja o nazwie „Świetlana Przyszłość”. Jak sama nazwa wskazuje, Deep Silver pracuje nad przyszłością swojej produkcji. Do gry wprowadzono kilka nowości, jak chociażby dodatkowe lokalizacje dla garaży, ale głównym bohaterem nowego patcha jest ponad 200 naprawionych błędów.

System walki oraz strzelania doczekał się licznych usprawnień. Znacząco uproszczono kilka mechanik, a obrażenia przeciwników z SMG i strzelb będą mniejsze. Pełna lista zmian sugeruje, że problemów było wiele, ale deweloperzy stopniowo rozwiązują większość z nich.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do World of Tanks

Przy takim tempie wydawania aktualizacji Saints Row powinno być niedługo w stanie zadowalającym dla większości graczy. Zobaczymy wtedy, czy bugi były faktycznie głównym problemem tego tytułu i jakie są odczucia po przejściu gry, kiedy gameplay sprawia frajdę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!