Sasha Grey użyczy głosu postaci w DLC do Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Nadchodzące DLC do gry Cyberpunk 2077 ma wysoko postawioną poprzeczkę — głównie przez oczekiwania fanów na całym świecie. Rosnąca popularność gry sprawiła, że fabularne rozszerzenie zwyczajnie musi się udać. Co ciekawe, do obsady aktorów głosowych dołączyła ostatnio postać… powszechnie znana.

Sasha Grey w Cyberpunk 2077 – DLC z popularną aktorką

Hi, I'm ASH 🫢 https://t.co/fn1pblenVY

— Sasha Grey (@SashaGrey) October 15, 2022

Hi, I'm ASH 🫢 https://t.co/fn1pblenVY

— Sasha Grey (@SashaGrey) October 15, 2022

Oczekiwania wobec DLC do Cyberpunk 2077 są wręcz ogromne. Ostatnimi czasy polska produkcja zdobyła wielką popularność za sprawą serialu anime, teraz gracze czekają na rozszerzenie o podtytule Phantom Liberty. W obsadzie aktorów głosowych znalazło się miejsce dla Sashy Grey, znanej w ostatnich latach z platformy Twitch, wcześniej zaś… z produkcji innego rodzaju.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3000 zł

Popularna aktorka i streamerka wcieli się (a w zasadzie użyczy swojego głosu) dość istotnej z perspektywy rozgrywki postaci. Mowa tu o Ash, czyli speakerce w zupełnie nowej stacji radiowej z Night City, o nazwie GrowlFM. Nie wiadomo, czy Sasha Grey podzieli się z postacią jedynie głosem, czy może użyczy również swojego wizerunku. Premiera DLC do Cyberpunk 2077 o podtytule Phantom Liberty już w 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.