Preload Scorn już dostępny na Xboxie. Ściągnij grę teraz i zagraj w dniu premiery dzięki Xbox Game Pass

Scorn

Scorn to jedna z najciekawiej zapowiadających się premier tego miesiąca. Do debiutu gry na Xboxie i pecetach pozostały cztery dni, ale konsolowcy mogą pobrać ją już teraz, aby móc od razu rozpocząć zabawę w dniu premiery. Tak tylko przypominamy.

REKLAMA

Wczesne pobieranie Scorn już możliwe

(FYI) Scorn can now be fully downloaded before the game's release on Oct 14th

Size: 18.75GB pic.twitter.com/tLocRwfXew

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) October 10, 2022

(FYI) Scorn can now be fully downloaded before the game's release on Oct 14th

Size: 18.75GB pic.twitter.com/tLocRwfXew

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) October 10, 2022

Scorn to survival horror, w którym przyjdzie nam zwiedzać niezwykle mroczny, odrealniony świat. Debiut gry na PC oraz Xbox Series X|S odbędzie się już 14 października, czyli za 4 dni. Osoby chcące być gotowe na premierę mogą pobrać ją już teraz na dysk swojej konsoli, korzystając z funkcji preloadu, którą krok po kroku omówiliśmy w tym artykule.

Przeczytaj też: Gry na Roblox

Opcja wstępnego pobierania jest szczególnie przydatna dla osób z kiepskim łączem internetowym. Dzięki niej gry można pobierać przed premierą, aby w dniu debiutu nie męczyć się oczekiwaniem na dogranie odpowiednich plików. Czekacie na premierę Scorn, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!