Prolog Scorna od dziś dostępny dla wspierających! Mroczny klimat produkcji widoczny jest na każdym kroku

Scorn gameplay

Scorn to jedna z ciekawszych pozycji, która trafi w ręce graczy jeszcze w tym roku. Co jakiś czas w sieci pojawiają się informacje na temat tej produkcji i tak jeszcze w maju twórcy z Ebb Software zdradzili, że będzie to dość krótka pozycja, której przejście zajmie około 10 godzin. Na początku tego miesiąca informowaliśmy, że tytuł ten przeszedł certyfikację i wymaga jedynie drobnych poprawek. Od dzisiaj niektórzy gracze mogą przekonać się na własnej skórze co Scorn ma do zaoferowania.

REKLAMA

Scorn na gameplayach prezentuje się naprawdę znakomicie

Scorn — oficjalny gameplay

Zgodnie z zapowiedziami, osoby, które postanowiły wspomóc powstawanie Scorn poprzez zrzutkę na platformie Kickstarter (na poziomie Tier 2 lub wyżej) otrzymały dziś możliwość ogrania demonstracyjnej wersji tej produkcji. W jej ramach dostępny jest około 40-minutowy prolog, który wprowadza graczy w najważniejsze założenia rozgrywki oraz w klimat dalszej części gry. To, co najbardziej rzuca się w oczy to fakt, że początkowa część gry niemal w całości skupia się na zagadkach logicznych.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a zapowiadany przez twórców klimat odczuwalny jest w każdym ujęciu. Na koniec przypominamy, że Scorn zadebiutuje już niedługo, bo 21 października 2022 roku na PC oraz Xbox Series X|S. Gra od dnia premiery dostępna będzie również w bibliotece Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!