Hit z Xbox Game Pass i PS Plus dostanie wydanie pudełkowe! Gra osiągnęła ogromny sukces, a gracze się cieszą

Sea of Stars

W zeszłym roku jednocześnie w abonamentach Xbox Game Pass oraz PS Plus zadebiutowała gra, która została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez graczy jak i recenzentów. Mowa o Sea of Stars, czyli o stylizowanej na retro klimaty pozycji jRPG. Póki co tytuł ukazał się jedynie w wersji cyfrowej, jednakże ten stan rzeczy ma się wkrótce zmienić.

Sea of Stars otrzyma wydanie pudełkowe oraz DLC

Sea of Stars Exclusive Edition

Deweloper gry zapowiedział, że 10 maja 2024 roku światło dzienne ujrzy wydanie pudełkowe Sea of Stars. Fizyczna wersja produkcji będzie posiadała dwie edycje, standardową oraz Exclusive Edition widoczną na powyższej grafice.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Edycja standardowa zawierać będzie grę, dwustronny plakat oraz soundtrack, jeżeli zdecydujemy się na pre-order. Ekskluzywne wydanie można zamówić jedynie na stronie iam8bit.com, a w jego skład wchodzą dodatkowo:

  • Instrukcja obsługi w stylu retro
  • Slipcase
  • Plakat i mapa świata gry
  • 16 naklejek z postaciami z gry
  • Kod na pobranie ścieżki dźwiękowej gry

Sea of Stars to doceniona produkcja, która podbiła serca graczy. W związku z tym poza wydaniem pudełkowym twórcy szykują także duże rozszerzenie do gry. DLC zatytułowane Thrones of the Watchmaker jest opracowywane przez deweloperów, jednakże nie jest jeszcze znana nawet przybliżona data premiery.

Źródło: iam8bit.com

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.