Sea of Stars prawdziwym sukcesem! Hit z Game Passa i PS Plus sprawdziły już miliony graczy

Sea of Stars

Sea of Stars to produkcja, która szturmem wdarła się do Xbox Game Pass i PS Plus. W tym roku zgarnęła też nagrodę dla najlepszej gry indie na The Game Awards 2023. Pasmo sukcesów przekuło się na ogromną liczbę graczy, którzy zdecydowali się na sprawdzenie tego hitu.

Sea of Stars przekroczyło liczbę 4 milionów graczy

Sea of Stars to poniekąd historyczna gra. Po raz pierwszy mieliśmy bowiem do czynienia z tytułem, który zadebiutował jednocześnie w PS Plus i Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że produkcja ta osiągnęła zamierzany roczny cel sprzedażowy w zaledwie tydzień. Teraz dowiedzieliśmy się natomiast, że sprawdziło ją już ponad 4 miliony graczy.

Śmiało możemy więc uznać, że Sea of Stars to niespodziewany hit ostatnich miesięcy. Świadczą też o tym liczne nagrody – gra została wybrana najlepszym indykiem na The Game Awards i Golden Joysticks, a ponadto Brytyjska Akademia Telewizyjna przyznała jej miano jednej z najlepszych gier 2023 roku.

Zobacz też: Gry bez konieczności dostępu do internetu

Pozostaje nam już tylko życzyć twórcom kolejnych sukcesów. Na koniec przypomnijmy, że poza Xboxem One, Xboxami Series X|S, PS4 i PS5, Sea of Stars jest również dostępne na PC oraz Nintendo Switch.

Źródło: Game Informer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.