Sea of Thieves najpopularniejszą grą w Europie na PS5. Posiadacze PlayStation ulubili sobie grę Xboxa

Sea-of-Thieves

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Sea of Thieves było drugą najlepiej sprzedającą się grą w USA na PS5. Teraz przyszła pora na Europę. Gra na naszym kontynencie nie miała sobie równych i stała się najczęściej pobieraną produkcją.

Sea of Thieves najczęściej pobieraną grą w kwietniu na PS5 w Europie

Zwiastun Sea of Thieves

Piracka przygoda od Xboxa od początku wzbudzała duże emocje, gdy dowiedzieliśmy się, że trafi na PS5. Widać jednak jak na dłoni, że posiadacze najnowszej konsoli Sony uwielbili sobie produkcję Microsoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto bowiem zaznaczyć, że ta była najczęściej pobieraną grą na PS5 w kwietniu 2024. Weźmy pod uwagę, że zadebiutowała ona dopiero… 30 kwietnia.

Na dalszych miejscach uplasowały się m.in. GTA i Helldivers 2. Jeśli natomiast chodzi o USA i Kanadę, Sea of Thieves było trzecią najpopularniejszą grą, ustępując tytułowi Arrowhead Game Studios i Stellar Blade.

Tak więc Xbox ma twardy orzech do zgryzienia. Najprawdopodobniej firma postawi na dalsze wydawanie swoich produkcji na PS5. Przypomnijmy, że ostatnio pojawiła się plotka, jakoby „Zieloni” rozważali wydanie na ten sprzęt Hellblade 2.

Źródło: Eurogamer

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.