Senua’s Saga: Hellblade II już wkrótce z nowymi szczegółami? Twórcy zapowiadają dzienniki deweloperskie

Senua’s Saga: Hellblade II

Senua’s Saga: Hellblade II zostało hucznie zapowiedziane podczas wydarzenia The Game Awards 2021, ale od tamtego momentu wokół projektu medialnie nie działo się nic wielkiego. Może się to jednak zmienić już w przyszłym roku, co wiemy za sprawą komunikatu twórców gry, studia Ninja Theory. Deweloperzy poprzez Twittera poinformowali bowiem o planach rozwoju komunikacji z fanami.

Ninja Theory zapowiada powrót dzienników deweloperskich w 2023 roku

Dev diaries are back in the new year.

Merry Christmas!

— Ninja Theory (@NinjaTheory) December 25, 2022

Dev diaries are back in the new year.

Merry Christmas!

— Ninja Theory (@NinjaTheory) December 25, 2022

Oczekujący na kontynuację przygód Senuy mogli być zawiedzeni, że Ninja Theory nie zdecydowało się ujawnić niczego nowego podczas tegorocznego The Game Awards. Od momentu zapowiedzi tytułu jego twórcy dzielili się tylko szczątkowymi informacjami co do aktualnego rozwoju nowego projektu AAA. Teraz może się to zmienić dzięki zapowiedzi powrotu dzienników deweloperskich w 2023 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Oficjalna wiadomość studia jest krótka i uboga w detale, więc na razie nie wiemy nic więcej na temat zawartości powracających dzienników. Warto wspomnieć, że Ninja Theory poza Senua’s Saga: Hellblade II opracowuje również grę znaną pod roboczym tytułem Project Mara. Być może poznamy też więc więcej szczegółów na temat tej produkcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!