Session to idealna gra dla fanów serii Skate i Tony’ego Hawka — zbiera świetne oceny!

Session: Skate Sim

Session to symulator jazdy na deskorolce, który swoim rozbudowanym modelem sterowania chce przyciągnąć do siebie fanów deskorolkowych gier wideo od Tony’ego Hawka, aż po Skate. Jak się okazuje, tytuł ma na to spore szanse, ponieważ pierwsze oceny są zdecydowanie pozytywne.

REKLAMA

Session to świetna gra dla fanów deskorolki i nie tylko

Trailer premierowy Session: Skate Sim

Session: Skate Sim to nowo wydana gra, gdzie głównym bohaterem jest deskorolka. Trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę ostatnie lata fani gier i tego sportu (czy też sposobu spędzania czasu) nie mieli zbyt łatwo. Poza odświeżonymi grami z serii Tony Hawk’s Pro Skater na rynku nie pojawiło się nic nowego. Teraz jednak nadszedł czas na Session: Skate Sim, czyli zupełnie nową markę w tematyce wirtualnej deskorolki.

Gra autorstwa crea-Ture Studios została sfinansowana przy pomocy Kickstartera i miała swoją premierę wczoraj, tj. 22 września 2022 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jak można zauważyć, tytuł ten został bardzo dobrze przyjęty przez recenzentów. Serwis TheGamer ocenił go na 10/10, a steamowa społeczność jest zgodna i uznaje grę za bardzo dobrą.

Zobacz też: Głośniki do telewizora

Największym atutem gry jest z pewnością system dual sticks controls, czyli autonomiczne sterowanie nogami postaci przy pomocy dwóch analogów. Gra bardziej stawia na realizm, aniżeli kosmiczne akrobacje i popisy rodem z gier arcade. I dobrze — już seria Skate pokazała, że czasy bardzo luźnego podejścia do deskorolki w grach zaczęły odchodzić w niepamięć, a więcej radości sprawia graczom taki dość wymagający sposób sterowania.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!