Ceniona polska gra z Game Passa już w 60 FPS-ach na Xbox Series S, a to dopiero początek poprawek

Shadow Warrior 3 Definitive Edition

W lutym bieżącego roku do biblioteki Xbox Game Pass zawitała uznana polska strzelanka — Shadow Warror 3 Definitive Edition. Początki tej produkcji jednak były dalekie od dobrych, bo gra działała nie najlepiej na sprzęcie od Microsoftu, a szczególnie na Xbox Series S, gdzie wydajność pozostawiała wiele do życzenia. Teraz po kilku miesiącach deweloperzy wreszcie dopięli swego i rozwiązali tę nieprzyjemną kwestię.

Shadow Warrior 3 Definitive Edition wreszcie w 60 FPS-ach na Xbox Series S

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez deweloperów, Shadow Warrior 3 Definitive Edition na konsolach Xbox otrzymało wyczekiwaną przez wielu aktualizację. Jej główną cechą jest zapewnienie stabilnych 60 FPS-ów na Xbox Series S w trybie wydajności.

Poza tym gra doczekała się też kilku dodatkowych poprawek, w tym takich, które eliminują wyłączanie się gry i poprawiają ogólną stabilność tytułu. Nie sposób także nie wspomnieć, że każdy tryb wyświetlania obrazu (jakość oraz wydajność) zyskał „poprawioną wierność wizualną”.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

Kup Xbox Series S

Informacje te powinny przypaść do gustu przede wszystkim posiadaczom Xboxów Series S, którzy do tej pory mogli mieć faktyczne powody do narzekania. W końcu brak obsługi trybu 60 kl./s. w przypadku strzelanek potrafi być niezwykle uciążliwy…

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.