Ceniona polska strzelanka debiutuje w Xbox Game Pass! I to w rozszerzonym wydaniu

Shadow Warrior 3: Definitive Edition

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiło Cities Skylines Remastered, a subskrypcję przy okazji opuściło 6 gier. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Amerykanów debiutuje ceniony przedstawiciel grona polskich gier. Mowa o Shadow Warrior 3: Definitive Edition.

Shadow Warrior 3: Definitive Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Shadow Warrior 3: Definitive Edition

Shadow Warrior 3: Definitive Edition to rozszerzona wersja gry od polskiego studia Flying Wild Hog. Mamy do czynienia z pełną akcji strzelanką, w której widok obserwujemy z pierwszej osoby. Fabuła jest tylko tłem dla soczystej rozwałki, która odgrywa tutaj pierwsze skrzypce. Podczas zabawy zwiedzamy rozmaite lokacje i stawiamy czoła hordom wrogów, korzystając z wielu różnorodnych pukawek.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Shadow Warrior 3: Definitive Edition zawita do biblioteki Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę tej produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.