Ceniona polska strzelanka debiutuje w Xbox Game Pass! I to w rozszerzonym wydaniu

Shadow Warrior 3: Definitive Edition

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiło Cities Skylines Remastered, a subskrypcję przy okazji opuściło 6 gier. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Amerykanów debiutuje ceniony przedstawiciel grona polskich gier. Mowa o Shadow Warrior 3: Definitive Edition.

REKLAMA

Shadow Warrior 3: Definitive Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Shadow Warrior 3: Definitive Edition

Shadow Warrior 3: Definitive Edition to rozszerzona wersja gry od polskiego studia Flying Wild Hog. Mamy do czynienia z pełną akcji strzelanką, w której widok obserwujemy z pierwszej osoby. Fabuła jest tylko tłem dla soczystej rozwałki, która odgrywa tutaj pierwsze skrzypce. Podczas zabawy zwiedzamy rozmaite lokacje i stawiamy czoła hordom wrogów, korzystając z wielu różnorodnych pukawek.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Shadow Warrior 3: Definitive Edition zawita do biblioteki Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę tej produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!