Shadowrun Trilogy: Console Edition zmierza do Xbox Game Pass. Kolejna premiera w usłudze

Shadowrun Trilogy: Console Edition

Dopiero co pisaliśmy o dacie premiery Loot River, czyli kolejnej gry, która zadebiutuje w Game Passie w maju. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że pierwszego dnia do subskrypcji Microsoftu zawita również Shadowrun Trilogy: Console Edition. Co prawda nie w maju, ale miesiąc później.

Shadowrun Trilogy: Console Edition wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Shadowrun Trilogy: Console Edition

Shadowrun Trilogy: Console Edition to zestaw składający się z trzech ciepło przyjętych, taktycznych RPG-ów: Shadowrun Returns – Deluxe Edition, Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut i Shadowrun Hong Kong – Extended Edition. Na ten moment produkcje są dostępne jedynie na komputerach PC, ale wkrótce pojawią się również na konsolach.

Przeczytaj też: Sonic Origins oficjalnie

Bez owijania w bawełnę, data premiery Shadowrun Trilogy: Console Edition została ustalona na 21 czerwca 2022 roku. Oczywiście tego samego dnia pakiet trafi również do biblioteki Xbox Game Pass, w ramach której uruchomimy go na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Niewykluczone jednak, że przy okazji Microsoft umożliwi rozgrywkę w chmurze, a przy okazji pokusi się także o licencje na wydania pecetowe. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z