Sherlock Holmes: The Awakened na zwiastunie. Zbiórka na Kickstarterze zakończona sukcesem

Sherlock Holmes The Awakened

W zeszłym tygodniu zapowiedziano Sherlock Holmes: The Awakened – remake przygodówki z 2006 roku, który w Polsce ukazał się pod tytułem Sherlock Holmes: Przebudzenie. Wczoraj natomiast deweloperzy ze studia Frogwares opublikowali pierwszy zwiastun gry, a także uruchomili zbiórkę na platformie Kickstarter, która błyskawicznie zakończyła się sukcesem.

REKLAMA

Mroczny zwiastun Sherlock Holmes: The Awakened pokazuje odświeżoną oprawę wizualną

Sherlock Holmes: The Awakened – zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami, pierwszy zwiastun Sherlock Holmes: The Awakened powstał na silniku gry i pozwala zobaczyć, w jaki sposób deweloperzy ze studia Frogwares zamierzają odświeżyć produkcję z 2006 roku. Całość jest oczywiście dość mroczna, ale też niezwykle klimatyczna. Fani prozy H.P. Lovecrafta powinni być zadowoleni.

Wraz z publikacją zwiastuna rozpoczęła się również kampania crowdfundingowa na platformie Kickstarter, która miała na celu zebranie funduszy niezbędnych do ukończenie produkcji. Gracze okazali wsparcie deweloperom z Ukrainy, a zakładana przez twórców kwota została zebrana w zaledwie 6 godzin. Zainteresowani wciąż mogą jednak przez najbliższe 29 dni wspierać projekt.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS3

Sherlock Holmes: The Awakened zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Deweloperzy nie ujawnili jednak dokładnej daty premiery. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun i dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sięgnąć po wspomnianą produkcję.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!