Preordery Silent Hill 2 pojawiły się w pierwszych sklepach! Konami szykuje nowe wieści?

Silent Hill 2

Silent Hill 2 zostało zapowiedziane ponad rok temu, ale od tamtej pory nie dostaliśmy żadnych konkretnych informacji na temat tej gry. Wkrótce może to jednak ulec zmianie. Pierwsze sklepy udostępniły już bowiem możliwość składania zamówień przedpremierowych na ten klasyczny tytuł.

Preordery Silent Hill 2 dostępne w kanadyjskich sklepach

Jak donosi Resident Evil Central, preordery Silent Hill 2 są dostępne w pierwszych kanadyjskich sklepach. Video Games Plus może brzmieć polskim graczom egzotycznie, ale później zamówienia przedpremierowe otworzył także tamtejszy oddział znanego GameStopu.

Jako że są to sklepy z Kanady, użytkownicy nie powinni zwracać uwagę na cenę. Kraj ten używa swoich własnych dolarów, gdzie 1 CAD jest wart około 3 zł.

Dzięki temu możemy łatwo przeliczyć 89,99 dolarów kanadyjskich na 274 zł, co w przypadku wydania na PS5 byłoby zadowalającą kwotą. Gra byłaby w końcu zauważalnie tańsza od standardowych pozycji AAA.

Co ciekawe, pod powyższym tweetem na komentarze fanów produkcji odpowiadał oficjalny profil GameStopu. Specjaliści od social media firmy nieco droczą się z fanami, pisząc m.in., że wypatrują wieści na temat remake’u.

Być może więc w końcu dowiemy się czegoś nowego na temat Silent Hill 2. Od dawna nie poznaliśmy żadnych konkretów na temat tego tytułu.

Ostatnio usłyszeliśmy za to, że Konami prawdopodobnie planuje więcej odświeżeń klasycznych odsłon serii. Wskazuje na to ostatni raport finansowy przedsiębiorstwa.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Z drugiej strony nic nie jest jeszcze oficjalne potwierdzone, tym bardziej że Silent Hill 2 raczej jeszcze nie ma przydzielonej kategorii wiekowej. Pozostaje nam uzbroić się więc w cierpliwość i czekać na komunikaty wydawcy lub Bloober Team.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.