Silent Hill 2 Remake na ponad 13-minutowym gameplayu. Tak w akcji prezentuje się dzieło Bloober Team

Silent Hill 2 Remake

Nie milkną echa prezentacji Silent Hill 2 Remake, która odbyła się na minionym State of Play. W sieci pojawiły się również pierwsze porównania oraz opinie graczy na temat odświeżonego klasyka. Tymczasem to nie koniec materiałów z gry, bowiem do internetu trafił ponad 13-minutowy film przedstawiający początek przygody.

Nowy gameplay z Silent Hill 2 przedstawia początek przygody

Materiał z początku Silent Hill 2 Remake

Powyższy film przedstawia gameplay z początku Silent Hill 2 Remake. Na materiale gracze mogą przyjrzeć się poszczególnym elementom oraz mechanikom, które pojawią się w produkcji rodzimego Bloober Team. Mimo że całość wydaje się wyglądać nieźle, to nie milkną obawy graczy o jakość produkcji, co ewidentnie widać w sekcji komentarzy pod nagraniem.

Silent Hill 2 Remake ma zadebiutować 8 października 2024 roku. Tytuł jest przygotowywany przez krakowskie studio Bloober Team, a wydawcą jest Konami. Produkcja reklamowana jest jako wierne odświeżenie kultowego horroru, które zachowuje oryginalną wizję twórców. Pozostaje zatem mieć nadzieje, że wszelkie obietnice wydawcy znajdą swoje pokrycie w rzeczywistości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.