Silent Hill 2 Remake czy oryginał? Porównanie graficzne obu gier

Silent Hill 2

Oryginalne Silent Hill 2 miało swoją premierę tak dawno, że niektórzy z oczekujących na remake nawet nie mieli okazji w tamtą produkcję zagrać. Z tej okazji warto rzucić okiem na porównanie graficzne pierwowzoru i nadchodzącej wersji, za którą odpowiada polskie studio Bloober Team. Jest spora różnica!

Porównanie graficzne Silent Hill 2 Remake i pierwowzoru

Silent Hill 2 Remake i wersja oryginalna

Do sieci trafiło wideo, w którym porównano te same wybrane elementy z rozgrywki. Wszystko po to, aby uwypuklić różnice pomiędzy oryginałem a nadchodzącą wersją remake. Oczywiście całość należy potraktować jako swoistą ciekawostkę. Wszak nic dziwnego, że po ponad 20 latach nowa odsłona będzie wyglądała zupełnie inaczej — w tym również lepiej.

Zobacz też: Jaki router do domu

Chociaż za grę Silent Hill 2 Remake odpowiada rodzime studio Bloober Team, to w produkcji swoje palce maczają również ludzie odpowiedzialni za pierwowzór. Mowa tutaj np. o Masahiro Ito. Gra początkowo ukaże się na PC i PlayStation 5. Co ciekawe, gracze mieli już okazję poznać wymagania sprzętowe nowej odsłony Silent Hill.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.