Silent Hill 2 Remake może doczekać się prezentacji na TGS 2023. Jeden baner rozbudza nadzieje graczy

Silent Hill 2 Remake

Na Silent Hill 2 Remake czeka wielu graczy, którzy ogromnym sentymentem darzą oryginalną wersję, która zadebiutowała w 2001 roku. Dla polskich graczy jest to szczególny projekt, bo odpowiada za niego krakowskie studio Bloober Team. Możliwe, że już niebawem doczekamy się wreszcie konkretnej zapowiedzi, a spekulacje te rozgorzały w wyniku jednego, ale niezwykle interesującego szczegółu.

Silent Hill 2 Remake z możliwą prezentacją podczas Tokyo Game Show 2023

Jak słusznie zauważył jeden z użytkowników Reddita, karta Silent Hill 2 Remake na Steam doczekała się aktualizacji w wyniku której pojawił się baner promujący targi Tokyo Game Show 2023. Wiele osób, łącząc kropki, doszło do wniosku, że w ten sposób Konami dało do zrozumienia, iż na tym wydarzeniu doczekamy się prezentacji gry tworzonej właśnie przez Bloober Team.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest to zupełnie bezpodstawna teoria, bo w końcu japońskie przedsiębiorstwo regularnie gości na tych targach i dosyć chętnie prezentuje przygotowywane przez siebie produkcje. Trzeba też przypomnieć, że jeszcze w marcu bieżącego roku twórcy ogłosili, że gra jest „technicznie gotowa”, co jeszcze bardziej urzeczywistnia tę teorię.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Mimo wszystko nie są to żadne oficjalne komunikaty, a sam baner nie daje stuprocentowej pewności, że Konami rzeczywiście sprezentuje nam nowy pokaz Silent Hill 2 Remake. Wszystkiego jednak dowiemy się podczas wydarzenia Tokyo Game Show 2023, które odbywać się będzie w dniach 21-24 września 2023 roku.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.