Silent Hill 2 Remake doczeka się kilku edycji. Jedna z nich zawierać będzie wcześniejszy dostęp do gry

Silent Hill 2 Remake Deluxe Edition

Po minionym pokazie State of Play, który odbył się w nocy z 30 na 31 maja 2024 roku, niczym lawina spływają informacje o nadchodzącym remaku Silent Hill 2. W sieci pojawiły się liczne porównania z oryginałem oraz ponad 13-minutowy zapis z rozgrywki dzieła Bloober Team. To jednak nie wszystko, bowiem ujawniona została także informacja o dostępnych edycjach gry.

Silent Hill 2 Remake otrzyma edycję standardową oraz deluxe

Edycje Silent Hill 2 Remake

Dostępne edycje Silent Hill 2 Remake zostały podzielone na 4 warianty. Najbardziej ucierpią na tym fani wydań pudełkowych, bowiem fizyczna kopia zawiera jedynie grę bez żadnych dodatków. Najwięcej możliwości oferują edycje cyfrowe, do których dołączone zostały liczne gadżety w grze, a nawet 48-godzinny wcześniejszy dostęp dla zamówień przedpremierowych wydania Deluxe Edition.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Silent Hill 2 Remake zadebiutuje 8 października 2024 roku. Gra obecnie mierzy się z mieszanymi opiniami pośród graczy, którzy narzekają głównie na wygląd i animacje postaci. Samo Konami jednakże reklamuje grę jako remake zgodny z pierwotną wizją twórców, który przygotowany został z największą dbałością o szczegóły.

Planujecie zakup Silent Hill 2 Remake? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.