Silent Hill f z pierwszą nagrodą! I to na grubo przed premierą gry

Silent Hill f

Silent HIll f został zapowiedziany w październiku zeszłego roku jako jedna z kilku nowych produkcji we franczyzie, którym będzie dodatkowo towarzyszył kolejny film. Razem z tworzonym przez naszych rodaków z Bloober Team remakiem drugiej odsłony serii jest grą, na którą fani czekają najbardziej. Tymczasem na grubo przed premierą udało jej się już zebrać pierwszą poważną nagrodę.

Zwiastun SIlent Hill f wyróżniony nagrodą Złotego Ołówka

Zwiastun Silent Hill f

Rzecz jasna Silent Hill f nie mógł zostać wyróżniony sam w sobie, bo na premierę tej gry przyjdzie nam jeszcze poczekać. Podczas gali The One Show nagrodzono jednak zwiastun produkcji, któremu przyznano nagrodę Złotego Ołówka.

The One Show to najbardziej prestiżowa na świecie gala wręczenia nagród w dziedzinie reklamy, designu i marketingu internetowego. Od 50 lat Złoty Ołówek jest uważany za jedną z najważniejszych nagród w branży kreatywnej. The One Show ma bogate dziedzictwo honorowania najbardziej przełomowych pomysłów, stworzonych przez jedne z najbardziej niezwykłych umysłów w dziedzinie kreatywności.

Opis gali The One Show z oficjalnej strony internetowej wydarzenia

Trzeba przyznać, że Silent Hill f zdecydowanie zasłużył na tę nagrodę. Zwiastun zapowiadający tytuł jest niesamowicie klimatyczny, jak zresztą na prawdziwy horror przystało, ale raczej nie polecamy go oglądać osobom cierpiącym na trypofobię.

Zobacz też: Gry podobne do League of Legends

Silent HIl f to obok remake drugiej części, Ascension i Townfall jedna z czterech zapowiedzianych w październiku 2022 roku nowych gier dobrze nam znanej serii. Wydaje się, że najbliżej debiutu z tej grupy jest Silent Hill 2, który według spekulacji pojawi się na rynku już pod koniec 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.