Silent Hill: The Short Message nie zwalnia tempa. Konami chwali się nową liczbą pobrań

Silent Hill: The Short Message

Silent Hill: The Short Message trafi w przyszłości na inne platformy niż PlayStation 5. Oficjalny baner wspomnianego tytułu informuje bowiem, że Sony zadbało jedynie o czasową ekskluzywność. Tymczasem okazuje się, że produkcja Konami cieszy się niesłabnącą popularnością.

Silent Hill: The Short Message z kolejnym milionem graczy

Na oficjalnym profilu marki Silent Hill na portalu społecznościowym X opublikowano wpis, który ujawnia, że Silent Hill: The Short Message przekroczyło kolejny kamień milowy. Zgodnie z przekazanymi informacjami darmowa produkcja Konami została już pobrana ponad dwa miliony razy. Grze udało się więc znacząco poprawić rezultat z ubiegłego tygodnia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kilka dni temu Konami ujawniło bowiem, że liczba pobrań Silent Hill: The Short Message przekroczyła milion. Okazuje się jednak, że w ostatnich dniach wspomniana produkcja również cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników PlayStation 5. Japońska firma ma więc powody do zadowolenia.

Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, Silent Hill: The Short Message dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 5. Konami zaprezentowało wspomnianą produkcję na styczniowym State of Play, a sam tytuł został udostępniony za darmo w PlayStation Store tuż po zakończeniu pokazu Sony.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.