Data premiery FIFA 23 i Need for Speed: Unbound przedstawiona przez zaufanego insidera

Need for Speed

Przedwczoraj Tom Henderson zdradził nam więcej konkretów o nowym Need for Speed (ma on m.in. nosić podtytuł Unbound i zaoferować wiele elementów wyciągniętych z gatunku anime), a także nadchodzącej FIFIE 23. Szanowany insider przyszedł teraz z kolejną porcją informacji nt. produkcji Electronic Arts.

FIFA 23 we wrześniu, a Need for Speed: Unbound w listopadzie?

Article updated with release dates 🙂 https://t.co/aCiVCASuyX

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) June 29, 2022

Article updated with release dates 🙂 https://t.co/aCiVCASuyX

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) June 29, 2022

Tom Henderson uważa, że Skate 4 pojawi się na rynku w 2023 roku, FIFA 23 ujrzy światło dzienne 30 września 2022 roku, a Need for Speed: Unbound trafi na półki sklepowe 4 listopada 2022 roku. Podane daty premier nie zostały obecnie skomentowane przez wydawcę (EA), lecz Tom Henderson już niejednokrotnie udowadniał swoją wiarygodność, więc możemy śmiało założyć, że rzeczone produkcje zadebiutują właśnie w tych dniach.

Sprawdź też: Datę premiery God of War Ragnarok poznamy jutro?

Jeśli plotki się potwierdzą, to i nowa FIFA, i nowy Need for Speed jeszcze bardziej zapchają końcówkę trzeciego i środek czwartego kwartału 2022 roku. Przypomnijmy, że w tym okresie będziemy mieli okazję zagrać w m.in. Scorn, A Plague Tale: Requiem, Call of Duty: Modern Warfare 2, Gotham Knights, Forspoken czy prawdopodobnie Bayonettę 3, której data premiery powinna zostać ujawniona niebawem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z