Za Skull and Bones zapłacimy więcej niż w przypadku poprzednich gier Ubisoftu

Skull and Bones

Podczas wczorajszego Ubisoft Forward szczegółowo zostało przedstawione Skull and Bones. Deweloperzy nareszcie ujawnili wiele sekretów dotyczących gry, która zabierze nas na morze i pozwoli wcielić się w pirata. Teraz ruszyły zamówienia przedpremierowe i możemy przyjrzeć się cenom nowej pozycji Ubisoftu.

Skull and Bones kosztuje na PS5 i Xbox Series X|S ponad 300 złotych

Skull and Bones – gameplay

Skull and Bones postanowiono wrzucić do wora z wyższym standardem cenowym. Oznacza to, że za grę nie zapłacimy mniej więcej 250 złotych w wersji na konsole, a dokładnie 340 złotych. Po wejściu do odpowiednich zakładek produkcji w sklepie PS Store i Xbox Store zauważymy, iż Skull and Bones w zwykłej edycji kosztuje 340 złotych, a w wydaniu Premium (oferującym dodatkowe misje, album cyfrowy i inne dodatki kosmetyczne) 490 złotych.

Warto natomiast zaznaczyć, że wersję PC nabędziemy za 250 złotych w sklepie Ubisoftu lub Epic Games Store. Pozycja nie ukaże się na Steamie.

Sprawdź także: RoboCop od twórców Terminatora zapowiedziany!

Wyższa cena nadchodzącej gry Ubisoftu na sprzętach Sony i Microsoftu jest zapewne podyktowana tym, iż powstaje ona wyłącznie z myślą o bieżącej generacji konsol. Poprzednie tytuły tego wydawcy lądowały również na PS4 i Xbox One, stąd wyceniano je taniej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z