Skyrim z kolejnym ogromnym modem! W tle fabuła stylizowana grami BioWare

Warden of the Coast

Do istnienia gry ponadczasowej z pewnością potrzeba zaangażowanej społeczności. The Elder Scrolls V: Skyrim po raz kolejny udowadnia, że spełnia ten warunek z nawiązką. Wszystko to za sprawą następnej ogromnej modyfikacji do gry, która wzoruje się na produkcjach studia BioWare.

Romanse, towarzysze i… daedryczny książę. Oto Warden of the Coast – ambitny mod do Skyrima

Zwiastun moda Warden of the Coast

Silnie inspirowane kultowymi seriami RPG Dragon Age oraz Mass Effect Warden of the Coast przedstawia nam kompletnie nową historię, w której naszym zadaniem będzie powstrzymanie daedrycznego księcia przed dostaniem się do świata z Otchłani. Liczba nagranych linii dialogowych tego moda do Skyrima nie powstydziłaby się niejedna samodzielna gra, bo jest ich bowiem aż 9000.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W walce z księciem pomoże nam dziewięciu towarzyszy, dla których możemy również wykonywać zadania lojalnościowe oraz nawiązywać z nimi romanse. Ich kwestie są w pełni zdubbingowane w języku angielskim.

Zobacz też: Najlepsze gry ruchowe na Nintendo Switch

Fabuła posiada pięć różnych zakończeń, a jej ukończenie zajmuje od 10 do 15 godzin. W modyfikację możemy zagrać za darmo, pobierając ją z portalu Nexus Mods. Obecnie jest dostępna tylko na PC, a aby w nią zagrać, musimy posiadać wydanie Skyrim Special Edition lub nowsze.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.