Skyrim z kolejnym ogromnym modem! W tle fabuła stylizowana grami BioWare

Warden of the Coast

Do istnienia gry ponadczasowej z pewnością potrzeba zaangażowanej społeczności. The Elder Scrolls V: Skyrim po raz kolejny udowadnia, że spełnia ten warunek z nawiązką. Wszystko to za sprawą następnej ogromnej modyfikacji do gry, która wzoruje się na produkcjach studia BioWare.

Romanse, towarzysze i… daedryczny książę. Oto Warden of the Coast – ambitny mod do Skyrima

Zwiastun moda Warden of the Coast

Silnie inspirowane kultowymi seriami RPG Dragon Age oraz Mass Effect Warden of the Coast przedstawia nam kompletnie nową historię, w której naszym zadaniem będzie powstrzymanie daedrycznego księcia przed dostaniem się do świata z Otchłani. Liczba nagranych linii dialogowych tego moda do Skyrima nie powstydziłaby się niejedna samodzielna gra, bo jest ich bowiem aż 9000.

W walce z księciem pomoże nam dziewięciu towarzyszy, dla których możemy również wykonywać zadania lojalnościowe oraz nawiązywać z nimi romanse. Ich kwestie są w pełni zdubbingowane w języku angielskim.

Zobacz też: Najlepsze gry ruchowe na Nintendo Switch

Fabuła posiada pięć różnych zakończeń, a jej ukończenie zajmuje od 10 do 15 godzin. W modyfikację możemy zagrać za darmo, pobierając ją z portalu Nexus Mods. Obecnie jest dostępna tylko na PC, a aby w nią zagrać, musimy posiadać wydanie Skyrim Special Edition lub nowsze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z