SnowRunner z next-genową aktualizacją na PS5 i Xbox Series X|S

Snowrunner

SnowRunner już od dobrego roku znajduje się w abonamencie Xbox Game Pass. Gra była do tej pory dostępna na nowych konsolach za sprawą wstecznej kompatybilności, ale wydawca już kilka tygodni temu ogłosił, że ma zamiar przygotować natywne wersje pod nowe sprzęty Sony i Microsoftu, które zapewnią rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Chcesz kupić 22 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za ok. 150 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

SnowRunner przyjechał na PS5 i Xbox Series X|S

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami SnowRunner trafił na PS5 i Xbox Series X|S oficjalnie 31 maja 2022 roku, czyli dzisiaj. Każdy posiadacz symulacyjnej produkcji na PS4 i Xbox One może bez jakichkolwiek problemów skorzystać z darmowego ulepszenia przygotowanego przez Focus Home Interactive, o ile oczywiście posiada PS5 lub Xbox Series X|S. Tyczy się to również osób opłacających subskrypcję Xbox Game Pass, gdzie gra jest dostępna od dawna.

Sprawdź także: Gry, które wylatują z Xbox Game Pass

Deweloperzy przypominają w międzyczasie o wystartowaniu sezonu siódmego zatytułowanego „Compete & Conquer”. Wydaje się, że jest to płatne rozszerzenie, ponieważ aby dostać do niego dostęp każdy fan SnowRunner musi posiadać zakupioną i aktywowaną na swoim koncie przepustkę Year 2 Pass.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji