Soccer Story to gra RPG z otwartym światem, która trafi do Xbox Game Pass na premierę

Soccer Story

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Moonscars zawita do Xbox Game Pass na premierę, a jeszcze wcześniej usłyszeliśmy o Train Sim World 3, które również trafi do subskrypcji Microsoftu pierwszego dnia. Z kolei dzisiaj poznaliśmy tytuł kolejnej gry, w którą abonenci Game Passa zagrają w dniu debiutu. Mowa o ciekawie zapowiadającym się Soccer Story.

REKLAMA

Soccer Story od premiery w Xbox Game Pass

Zwiastun Soccer Story

Soccer Story to gra RPG z otwartym światem. Głównym bohaterem opowieści jest wyposażony w magiczną piłkę „Zbawiciel Piłki Nożnej”, który ma za zadanie przywrócić ten sport do łask, ponieważ mieszkańcy uniwersum przestali się nim interesować. Podczas rozgrywki wykonamy wiele zadań, odwiedzimy ciekawe lokacje i zmierzymy się z masą rywali w meczach 1 na 1.

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do Xbox Series X|S

Dokładna data premiery Soccer Story niestety nie została ujawniona — wiemy tylko, że gra zadebiutuje jeszcze w 2022 roku. Jak już wspomnieliśmy, pierwszego dnia produkcja pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!