Sonic Frontiers ma datę premiery. Świetny trailer z Gamescomu 2022

Sonic Frontiers

SEGA w ostatnich miesiącach pokazało sporo gameplayu z Sonic Frontiers i pomimo pojawiającej się gdzieniegdzie krytyki, japońska firma zaznaczyła, że ma zamiar wydać swoją produkcję na rynek jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Sonic Frontiers trafi na rynek w listopadzie

Sonic Frontiers – trailer

Jak możemy zauważyć, korporacja dotrzymała słowa, co doskonale potwierdzają nowe materiały o tytule prosto z Gamescomu 2022. W trakcie wydarzenia pokazano kilka aktywności, w których brać udział może „niebieski Jeż”. Nie brakuje tutaj akcji i wyczekiwanego widowiska, więc fani marki mają na co czekać.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

To jednak nie wszystko, bo zdradzono również, że premiera Sonic Frontiers odbędzie się 8 listopada 2022 roku, a produkcja SEGI trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!