Sonic Frontiers wygląda świetnie na Nintendo Switch. SEGA pokazała gameplay z przenośnej konsoli

Sonic Frontiers

Sonic Frontiers krok po kroku zbliża się do debiutu na rynku. SEGA niedawno udostępniła długi, 7-minutowy fragment rozgrywki, podczas którego mogliśmy przyjrzeć się mini-grom rozsianym po całym świecie gry, a także wszelakim mechanikom. Teraz przyszedł czas na ujawnienie kolejnych konkretów.

Sonic Frontiers przyjechał na Nintendo Direct Mini i zaprezentowano nowy gameplay

Nintendo Direct Mini – prezentacja

Wydawca rzeczonej pozycji postanowił pojawić się na Nintendo Direct Mini – wydarzenie zostało udostępnione na platformie YouTube, a wszystkie zaprezentowane podczas niego gry możemy sprawdzić na powyższym materiale. Dokładnie w 16 minucie podlinkowanego filmu widzimy w akcji tytułowego jeża z Sonic Frontiers.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gameplay z Nintendo Switch jest krótki, bo liczy lekko ponad minutę, ale pozwala posiadaczom przenośnej konsoli Japończyków przyjrzeć się, jak mniej więcej będzie prezentował się Sonic Frontiers w tejże wersji. Trzeba przyznać, że jak na produkcje tworzone z myślą o Switchu tytuł SEGI wygląda bardzo dobrze.

Sprawdź także: Najlepsze gry dla dzieci na Nintendo Switch

Sonic Frontiers zadebiutuje na rynku w okolicach tegorocznych świąt. Twórcy ani wydawca nie podali jeszcze dokładnej daty premiery. Gra natomiast pojawi się nie tylko na wspomnianym wyżej Nintendo Switch, ale również na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.