Sonic Frontiers otrzyma sporo darmowej zawartości w 2023 roku. Twórcy zapewniają wsparcie dla gry

Sonic-Frontiers

Od debiutu Sonic Frontiers minął niecały miesiąc, a według niedawnych doniesień produkcja ta radzi sobie całkiem dobrze i przez jakiś czas była w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier na platformie Steam. Ostatnio też informowaliśmy o pierwszej aktualizacji, która poprawiła szereg najpoważniejszych błędów związanych m.in. ze stabilnością. Wczoraj twórcy podzielili się także planami na 2023 rok i trzeba przyznać, że na fanów przygód Niebieskiego Jeża czeka w nadchodzącym czasie wiele atrakcji.

Sonic Frontiers otrzyma w 2023 roku aż trzy duże darmowe aktualizacje

New modes, new Koco, new…playable characters!? More Sonic Frontiers content coming your way next year! pic.twitter.com/MoZ8Gtj4Ro

— Sonic the Hedgehog (@sonic_hedgehog) November 30, 2022

New modes, new Koco, new…playable characters!? More Sonic Frontiers content coming your way next year! pic.twitter.com/MoZ8Gtj4Ro

— Sonic the Hedgehog (@sonic_hedgehog) November 30, 2022

Twórcy Sonic Frontiers udostępnili wczoraj na swoich mediach społecznościowych „mapę dodatkowej zawartości” planowaną na 2023 rok. Wygląda ona naprawdę interesująco, bo szykują oni aż trzy całkiem pokaźne aktualizacje, które wprowadzać szereg nowych opcji i trybów. Pierwsza z nich zaoferuje m.in. tryb fotograficzny oraz moduł oparty na nowych wyzwaniach. Druga przypadać ma na urodziny tego IP (więc prawdopodobnie pojawi się w okolicach 23 lipca) i w jej ramach pojawić się mają chociażby nowe wyzwania. Najwięcej atrakcji jednak ma się pojawić wraz z trzecim pathem, który wprowadzi nowe grywalne postaci, a także nową historię.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy — najlepsze modele

Jak więc widać, 2023 roku będzie dla graczy Sonic Frontiers stał właśnie pod znakiem całkiem pokaźnych aktualizacji. Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie można się ich spodziewać; zapewne w niedalekiej przyszłości twórcy uchylą rąbka tej tajemnicy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z