Sonic Frontiers otrzyma sporo darmowej zawartości w 2023 roku. Twórcy zapewniają wsparcie dla gry

Sonic-Frontiers

Od debiutu Sonic Frontiers minął niecały miesiąc, a według niedawnych doniesień produkcja ta radzi sobie całkiem dobrze i przez jakiś czas była w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier na platformie Steam. Ostatnio też informowaliśmy o pierwszej aktualizacji, która poprawiła szereg najpoważniejszych błędów związanych m.in. ze stabilnością. Wczoraj twórcy podzielili się także planami na 2023 rok i trzeba przyznać, że na fanów przygód Niebieskiego Jeża czeka w nadchodzącym czasie wiele atrakcji.

Sonic Frontiers otrzyma w 2023 roku aż trzy duże darmowe aktualizacje

Twórcy Sonic Frontiers udostępnili wczoraj na swoich mediach społecznościowych „mapę dodatkowej zawartości” planowaną na 2023 rok. Wygląda ona naprawdę interesująco, bo szykują oni aż trzy całkiem pokaźne aktualizacje, które wprowadzać szereg nowych opcji i trybów. Pierwsza z nich zaoferuje m.in. tryb fotograficzny oraz moduł oparty na nowych wyzwaniach. Druga przypadać ma na urodziny tego IP (więc prawdopodobnie pojawi się w okolicach 23 lipca) i w jej ramach pojawić się mają chociażby nowe wyzwania. Najwięcej atrakcji jednak ma się pojawić wraz z trzecim pathem, który wprowadzi nowe grywalne postaci, a także nową historię.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy — najlepsze modele

Jak więc widać, 2023 roku będzie dla graczy Sonic Frontiers stał właśnie pod znakiem całkiem pokaźnych aktualizacji. Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie można się ich spodziewać; zapewne w niedalekiej przyszłości twórcy uchylą rąbka tej tajemnicy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.