Sony zapowiada wydarzenie „Find Your New Zone”. Zobaczymy DualSense Pro i nowe słuchawki oraz monitory?

DualSense PS5

Dokładnie wczoraj pierwsze z osób wypuściły w świat informacje o tym, że Sony przygotowuje nową serię akcesoriów z serii INZONE. Słuchawki i monitory gamingowe mają powstawać z myślą o posiadaczach konsol PlayStation 5 i wydaje się, że więcej szczegółów poznamy już w następnym tygodniu.

Find Your New Zone – nowa konferencja Sony

Brytyjski oddział Sony zapowiedział wczoraj w nocy – za pomocą Twittera – wydarzenie zatytułowane „Find Your New Zone”. Już w samym tytule występuje fraza „zone”, która prawdopodobnie odnosi się do wyżej wymienionej serii INZONE. Co więcej, na kanale korporacji na YouTube utworzono już playlistę o tej samej nazwie, która powinna być aktualizowana niebawem o nowe materiały.

Sprawdź także: Promocja na doładowanie do PS Store 100PLN

Na więcej konkretów (możliwe, że dotyczących także samego nowego kontrolera do PS5) musimy poczekać do wtorku (28 czerwca 2022 roku) do godziny 23:00 czasu polskiego. To właśnie wtedy rozpocznie się wydarzenie, podczas którego Sony najprawdopodobniej przedstawi nowe słuchawki i monitory gamingowe.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.