Twórcy Stellar Blade zostaną wchłonięci przez Sony? Pojawiły się informacje o kupnie studia Shift Up

Stellar Blade

Już 26 kwietnia 2024 roku swoją premierę będzie miało Stellar Blade, czyli głośna produkcja od koreańskiego studia Shift Up. Tytuł zmierza ekskluzywnie na konsolę PlayStation 5 i jest już na ostatniej prostej przed debiutem. Okazuje się jednak, że współpraca Sony oraz studia Shift Up może nabrać jeszcze większego rozpędu, bowiem w sieci pojawiły się ciekawe doniesienia dotyczące zakupu koreańskiego dewelopera.

Studio Shift Up rzekomo ma zostać dołączone do PlayStation Studios

Według najnowszych plotek Sony dokonało zakupu koreańskiego studia Shift Up, które to odpowiedzialne jest za nadchodzące Stellar Blade. Deweloper tym samym miałby zasilić szeregi PlayStation Studios, a co za tym idzie przyszłe gry produkowane przez Koreańczyków, wydawane byłyby przez Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższe doniesienia pochodzą z nieoficjalnych źródeł, jednakże trzeba przyznać, że taki ruch ze strony Sony jest całkiem prawdopodobny. Stellar Blade zapowiada się bowiem na udaną produkcję i Japończycy mogą być chętni, aby wcielić w swoje szeregi utalentowane koreańskie studio.

Na koniec warto przypomnieć, że Stellar Blade to produkcja, która ostatnimi czasy robi wokół siebie sporo zamieszania. Głównie za sprawą protagonistki gry, której wygląd jest szeroko komentowany w sieci, i który był przedmiotem wielu dyskusji, a nawet kontrowersji.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.