Wyciekły plany wydawnicze Sony?! Na horyzoncie rzekomo gra Hiedo Kojimy i porty na PC

Sony PlayStation logo

Ostatnimi czasy w internecie pojawia się bardzo dużo przecieków na temat nadchodzących produkcji. Nie tak dawno prawdziwą burzę wywołał ogromny przeciek dotyczący GTA 6; dziś zaś pojawiły się plotki na temat rzekomego remastera lub remaku Horizon Zero Dawno oraz nowej gry Horizon Online. Okazuje się, że wszyscy czekający na te dwie produkcję mogą mieć powody do radości, bo do sieci trafił rzekomo tajny dokument zdradzający plany wydawnicze Sony.

REKLAMA

Horizon Zero Dawn Remaster, Returnal na PC i tajemnicza gra autorstwa Hideo Kojimy w planach Sony na kolejne miesiące?

Sony plan wydawniczy przeciek
Rzekomy plan wydawniczy Sony

Jak donosi portal Gematsu niedawno otrzymali oni dokument zawierający zestawienie kilku zapowiedzianych i niezapowiedzianych projektów tworzonych na zlecenie Sony. Ta sama lista została później udostępniona publicznie na forum ResetEra; poza wiadomościami na temat wyżej wspomnianego remastera Horizon Zero Dawn znalazły się na niej także informacje dotyczące innych produkcji. Jedną z nich jest kolejna gra Hideo Kojimy o dość enigmatycznej nazwie roboczej – „Ocean”. Według niektórych spekulacji pod tym tytułem kryje się nic innego jak Death Stranding 2.

W dokumencie pojawiły się także plany Sony dt. pecetowych wydań niektórych produkcji. W tym przypadku mowa o portach takich gier jak Horizon Forbidden West czy Returnal. Uwagę przykuwają także ostatnie pozycje na liście, które noszą tytuły „Bates” oraz „Camden”. Są to niezapowiedziane dotąd projekty, które co ciekawe mają się pojawić jednakowo na PS5 oraz na PC.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do GTA 5

Trzeba przyznać, że jest to bardzo interesujący wyciek, a względną autentyczność nadają mu ujawnione już wcześniej gry, jednak nadal trzeba traktować te informacje z dużym dystansem. Równie dobrze może być to bardzo zmyślna mistyfikacja, stworzona na podstawie dotychczasowych plotek. Zapewne na potwierdzenie bądź zaprzeczenie tym doniesieniom przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać