Insomniac Games ma wiadomość dla wszystkich, którzy zamierzają ograć Spider-Mana 2. Chodzi o aktualizacje

Marvel's Spider-Man 2

Spider-Man 2 od Insomniac Games zadebiutuje już za dwa dni, a recenzje, które spływają od poniedziałku, potwierdzają, że Sony doczekało się kolejnego hitu. Jeszcze przed premierą studio odpowiedzialne za stworzenie tej pozycji postanowiło zwrócić się do graczy, przekazując im niezwykle ważną wiadomość. Kierowana jest ona przede wszystkim do osób, które zdecydowały się na zakup fizycznego wydania gry.

Spider-Man 2 – Insomniac Games radzi zaktualizować grę przed jej uruchomieniem, choć nie jest to konieczność

Insomniac Games jeszcze we wrześniu uwinęło się z produkcją Spider-Mana 2 i wtedy to gra osiągnęła tzw. złoty status. Jak zwykło jednak bywać, okres pomiędzy ukończeniem prac a premierą twórcy poświęcają przede wszystkim na poprawki i szlifowanie elementów, które wymagają od nich dodatkowej pracy. Z tego też powodu gry często debiutują wraz z premierową aktualizacją.

Z tego też powodu Insomniac Games zwróciło się do graczy posiadających fizyczne wydania Spider-Mana 2, aby przed uruchomieniem gry zaktualizowali ją do wersji 1.001.002. Deweloperzy we wpisie podkreślają, że gra bez tej łatki jest „grywalna od początku do końca” bez konieczności patchowania, jednak pewne poprawki mają jeszcze lepiej wpływać na wrażenia z zabawy.

Spider-Man 2
Spider-Man 2

Zgodnie z informacjami przekazanymi w komunikacie poprawom uległy pierwsze sceny tej historii, a produkcja doczekała się szeregu innych udoskonaleń oraz nowych opcji dostępności.

Przeczytaj też: Gry na PC

Co ważne, cyfrowe wydania gry od razu będą zaktualizowane do najnowszej wersji i gracze nie będą musieli nic robić. Jak widać Insomniac Games dba o komfort graczy, starając się zapewnić im jak najlepsze wrażenia przy ogrywaniu najnowszej odsłony przygód Petera Parkera i Milesa Moralesa. Czy gracze docenią te prace? Przekonamy się już niebawem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.