Reżyser dźwięku z PS Studios chwali Spider-Mana 2. „Nie jestem pewien, czy świat jest na to gotowy”

Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2 to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Jeszcze dziś informowaliśmy o udostępnieniu przez deweloperów kolejnych ujęć z Nowego Jorku, a teraz docierają do nas kolejne wieści na temat gry. O Spider-Man 2 postanowił bowiem wypowiedzieć się reżyser dźwięku z PlayStation Studios.

Według reżysera dźwięku z PS Studios świat może nie być gotowy na Spider-Man 2

Zwiastun Spider-Man 2

Jak podaje na platformie LinkedIn Jeremie Villot, Spider-Man 2 ma być najlepszą grą w historii studia Insomniac Games. Reżyser dźwięku z PlayStation Studios współpracował z zespołem deweloperów przy nadchodzącej produkcji i jak sam mówi, nie jest pewien, czy świat jest gotów na tę premierę.

Chcę tylko poświęcić chwilę, by pochwalić niesamowity zespół dźwiękowy w Insomniac – wspaniałą i utalentowaną grupę ludzi, z którymi mogę współpracować. Nie jestem pewien, czy świat jest w pełni gotowy na to, co zaraz wypuszczą – to jest oszałamiające i moim skromnym zdaniem, to jak dotąd najlepsza ich praca. Powodzenia w dotarciu do mety!

Jeremie Villot

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie Insomniac Games wydawało świetne pozycje, w tym pierwsza odsłona Spider-Man czy Ratchet & Clank: Rift Apart. Tytuły te były nie tylko niezwykle popularne, ale też zdobyły duże uznanie wśród graczy. Słowa Villota wybrzmiewają więc bardzo obiecująco w kontekście poprzednich produkcji studia.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Marvel’s Spider-man 2

Na koniec przypomnijmy, że premiera Marvel’s Spider-Man 2 ma odbyć się 20 października 2023 roku. Produkcja zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Osoby zainteresowane zakupem mogą sprawdzić, jak dużo miejsca na dysku konsoli trzeba zwolnić, aby cieszyć się przygodami Człowieka Pająka.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.