Spider-Man 2 może pochwalić się rewelacyjną sprzedażą! Gra osiągnęła kolejny kamień milowy

Spider-Man 2

Druga część Spider-Mana od Insomniac Games zadebiutowała na rynku w październiku 2023 roku. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, jednakże wygląda na to, że najnowsza gra z Człowiekiem Pająkiem wciąż cieszy się sporą popularnością. Do sieci trafiły bowiem najnowsze wyniki sprzedaży gry, z których Sony z pewnością jest zadowolone.

Sprzedaż Spider-Mana 2 osiągnęła kolejny pułap

Na panelu biznesowym Sony, padła informacja, że Spider-Man 2 stworzony przez Insomniac Games rozszedł się w liczbie 11 milionów egzemplarzy. Bez wątpienia jest to wynik, którego pozazdrościć może nie jedna produkcja. Co więcej, warto zwrócić uwagę na to, że pozycja ukazała się wyłącznie na PS5, co dodatkowo podkreśla jej sukces.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Spider-Man 2 to jedna z największych gier wydanych w ostatnich miesiącach przez Sony, która z miejsca stała się ogromnym sukcesem. Po premierze do produkcji trafiła także nowa zawartość, oraz co ciekawe, tytuł doczekał się także nieoficjalnego portu na PC.

A Wy dołożyliście swoją cegiełkę do rewelacyjnego wyniku Spider-Mana 2? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.