Spider-Man 2 – premiera już dziś! Zwiastun przypomina wydarzenia z poprzednich odsłon

Spider-Man 2

Spider-Man 2 zebrał od recenzentów bardzo dobre opinie, dzięki czemu jest aktualnie jedną z najwyżej ocenianych produkcji tego roku. Dzisiaj gra trafi już w ręce graczy i niedługo będziemy mogli zapoznać się także z ich recenzjami. Przed rozpoczęciem rozgrywki w Spider-Man 2 warto jednak odświeżyć sobie wydarzenia z poprzednich odsłon gry. Sony przygotowało w tym celu specjalny zwiastun.

Spider-Man 2 na nowym zwiastunie. Sony pomaga odświeżyć historię z wcześniejszych gier

Zwiastun Spider-Man 2

Na oficjalnym kanale PlayStation dodano wczoraj nowy zwiastun Spider-Man 2, który przypomina o wydarzeniach z poprzednich gier z serii. Nie brakuje tu oczywiście spoilerów, dlatego też osoby, które dopiero planują zapoznać się z przygodami człowieka-pająka, powinny ominąć ten materiał. Warto tu zaznaczyć, że fabuła gry rozgrywa się 9 miesięcy po wydarzeniach z Miles Morales.

Wczoraj opublikowane zostały także porównania graficzne pierwszej części gry ze Spider-Man 2. W nowej odsłonie pojawią się wyższej jakości cienie oraz odbicia. Do tego dzielnice Nowego Jorku zostały wzbogacone o nowe budynki i roślinność, dzięki czemu zyskały naturalniejszy wygląd.

Zobacz także: Gry na nudę

Spider-Man 2 debiutuje dziś wyłącznie na PlayStation 5. Twórcy gry nie wykluczają stworzenia spin-offu, którego głównym bohaterem miałby być Venom. Jak jednak twierdzą, wiele w tej kwestii będzie zależało od graczy i ich opinii.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.